Sponsors

Institutions and Businesses

F. Richards & Sons

APS Consulting

ELAC.co.uk

The Probate Company Ltd

The Farm Friday Street

The Eastbourne Academy

Greenworx

Eastbourne Home Maintenance

GeoVistas Educational Services

Jazz Hair Studio & Barbers

Lewes Rowing Club

Georgio’s Coffee House

Water World, Hailsham

Morris Road Garage, Lewes

North Street Garage Ltd, Lewes

Lewes Heating and Plumbing

St. Pancras Church, Kingston

St Nicholas Church, Iford

St Peter’s Church, Rodmell

St Peter’s Church, Southease

Picture Framers, Eastbourne

Spectrum Eye Care, Lewes

Converteco Solar, Eastbourne

PlanAhead, Eastbourne

Friends of the Earth, Eastbourne

Sussex Downs College

Spring Barn Farm, Lewes

John Wadham Electrical Services, Lewes

YHA – South Downs

Green Party Eastbourne

Monkey Mosaic

GET Connected Electrical Services Ltd

Bar Marrakech Eastbourne

G&M Taxis Lewes

Lewes Travel Agency

Eastbourne Framing Centre

Patisserie Lewes

Eurafro World

Circum Tec Ltd

Makauri Ltd

UNA Blackheath and Greenwich

Supaphoto Ltd

University of Brighton

UNA Highgate and Muswell  Hill

Eastbourne Law

Lewes Car Body Centre

Fowler and Co

Individuals

Dr. Mike Turner (Mayor Lewes)

Roger Murray (Councillor Lewes)

Mark Curtis

Steve Bassett

Holly Cheshire

Emily Hamblyn

Kyle Daines

Daniela Fisher-Monoz

Ian Elgie

Phoebe Pederson

Kamil Ondrej

Mamadu Balde

Nic Hallett

Steve Moss

Jolly Pett

Rebecca Kefford

Carlene Wiegard

Jennie Winchester

Jane Carter

Liz Ross

Steve Daley

Andrea Butterfill

Tara Saunderson

Paul Millns

Pat Rogers

Richard Das

Kevin Cooke

Anne Williams

John Purcell

Adrian Lane

Sue Cheshire

Andrea Bamber

Sam White

Howell Richards

Raul San Emeterio

Nicola Chambers

John Cox

Aiden Campbell

Anne Campbell

Alison Richards

Sandi Burnett

Paul Burnett

Kystyna Mann

Sheila Harris

Hilary Bosworth

Ann Fox

Jo Steep

Laurie Harris

Andrea Turland

Tim Turland

Kathy Miller

Jimmy Miller

Julie Lloyd

Chris Parker

Andy Lloyd

Mary Scala

Dai Evans

Sue Evans

Glynn Constant

Lorraine Hill

Chris Bodycombe

Gina Constant

Alison Scott

Brenda Cameron

Cathy Holden

Ann Barnes

Neil Holden

Howard Cameron

Martin Jeanneret

Genevieve Elgie

Julia Crichton-Smith

Jane Weatherby

Jenny Edginton

Sarah Armitage

Rebecca Merrick

Tracey Davanna

Tom Sallis

Harry Haslett

Charlie Haslett

James Smith

Andrew Durling (Green Party Candidate)

Eleanor Dodridge

Amelia Shoebridge

Jackson Sambora

Toby Bett

Daniel Stevens

Emily Martin

Sophie Francis

Aysu Swan

Charlotte Collins

Dr. Rendel Williams

Chad Heinemann

Phillipe Epifanoff

Graham Phillips

Amir da Silva Balde

Rania da Silva Balde

Neville Grant

Glyn Hodgson

Nick Swabey

Anna Stafford

Jayvin Kunkun

Fiona Durling

Scott Heinemann

Jennifer Stevenson

Prof Adrian Wood

Advertisements

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: